Gruodis 2020

P A T K P Š S
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
RĖMĖJAI:
ES investicijos

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Birželis
06
10 00
Garliavos miesto šventė – „Garliavai - 206“
Pagrindinė sporto salė

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Garliavos seniūnija ir Kauno rajono Garliavos sporto ir kultūros centras, visus gyventojus ir svečius kviečia į Garliavos miesto šventę „Garliavai - 206“.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Garliavos seniūnija ir Kauno rajono Garliavos sporto ir kultūros centras, visus gyventojus ir svečius kviečia į Garliavos miesto šventę „Garliavai - 206“.

Šventinę atmosferą šiemet sukurs džiazo vokalo virtuozė Neda Malūnavičiūtė ir dainuojamosios poezijos žanrą atstovaujantis aktorius Olegas Ditkovskis. Tą patį vakarą, garliaviečius ir miesto svečius suburs nuotaikingas kino vakaras po atviru dangumi, kuriame bus rodomas, dar visai nesenai kino teatrus aplankęs D.Ulvydo filmas „Šventa karvė“! Gyventojai kviečiami atsinešti pledukus ir karštos arbatos.

Šeštadienį, nuo ankstyvo ryto, pagrindinėje Vytauto g. šurmuliuos amatininkai, o nuo pietų Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų Ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, iškilminga eisena nuo Kauno r. viešosios bibliotekos iki Garliavos seniūnijos, pradės jau tradicija tampančias galiūnų varžybas Garliavos miestelio šventės metu - ,,Fitness Factory Gym Power Cup 2015”, kuriose bus galima išvysti – automobilio, rasto kėlimo, lagaminų nešimo, svorio laikymo bei padangos vertimo rungtis. Varžybas komentuos daugkartinis Lietuvos galiūnų čempionas Vidas Blekaitis.

Patiems mažiausiems šventės dalyviams, šventėje bus atidaryta VAIKŲ KARALYSTĖ! Čia mažuosius džiugins pasakų personažai, veks vaikams skirta kavinukė, vyks žirgų pasirodymas, kūrybinės dirbtuvėlės bei daug kitų smagių užsiėmimų!

Šventinis koncertas prasidės iškilminga šventės atidarymo ceremonija, kurioje įvyks „Metų garliaviečio“ apdovanojimai, Kauno r. Mero taure bus apdovanotas Lietuvos galiūnų čempionato nugalėtojas. Po ceremonijos koncertuos charizmatiškasis atlikėjas Radži, LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai. Šventę užbaigs įspūdingas fejerverkas!

 

Visą dieną, pagrindinėje miesto gatvėje šurmuliuos mugės, užsiėmimai ir kitos atrakcijos!