Liepa 2020

P A T K P Š S
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Gruodis
08
18 00
KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ „GARLIAVA – KALĖDINIŲ ŽIBINTŲ MIESTAS!“
Pagrindinė sporto salė

Šių metų gruodžio 8 d. 18 val., Garliava kviečia atvykti į eglutės įžiebimo šventę „Garliava – Kalėdinių žibintų miestas!“.

Šių metų gruodžio 8 d. 18 val., Garliava kviečia atvykti į eglutės įžiebimo šventę „Garliava – Kalėdinių žibintų miestas!“.

 

ŠVENTĖJE JŪSŲ LAUKIA:

Prie seniūnijos (Vytauto g. 62, Garliava)

v  Nuo 15 val. prie seniūnijos veiks kūrybinės Kalėdinės dirbtuvėlės ir mažiems ir dideliems;

v  18 val. pagrindinės Garliavos eglės įžiebimo šventė (Kalėdų Senelio atvykimas, meninė programa, fejerverkai);

v  Kalėdinė bendruomenės eisena su žibintais Vytauto gatve iki Sporto ir kultūros centro;

Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8)

v  19 val. teatralizuotas koncertas visai bendruomenei. Dalyvauja Garliavos ugdymo įstaigos, POP chorai iš „Pramogų karalystės“ ir... magiška staigmena. Kalėdų senelio dovanos vaikams.

 

Siekant išlaikyti vieningą viešųjų miesto erdvių bei privačių valdų puošybą, organizatoriai ragina gyventojus pasipuošti kiemus bei įstaigų prieigas stilizuotais ar tikrais - ŽIBINTAIS. Tam, kad gyventojų kūrybiškumas būtų pastebėtas ir įvertintas, skatiname visus sudalyvauti internetiniame nuotraukų konkurse! Gyventojams tereikia patalpinti savo sukurto žibinto ar žibintų kompozicijos nuotrauką socialinėje paskyroje Facebook, pažymint nuotrauką #garliavazibintumiestas. Konkursas vyks visą Kalėdinį laikotarpį, o laimėtojai bus paskelbti Gruodžio 28d. Garliavos sporto ir kultūros centro tinklapyje garliavossc.lt. Nuotraukas peržiūrės ir laimėtojus išrinks pats Kalėdų senelis, o vertingus prizus dovanos Garliavos sporto ir kultūros centras.

Į šventę gyventojai bei svečiai kviečiami atvykti linksmai nusiteigus bei pasipuošus Kalėdine atributika (baltomis, raudonomis kepuraitėmis, baltais šalikais ir t.t.)

Šventės organizatoriai: Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centras, Garliavos seniūnija ir Garliavos apylinkių seniūnija.

 

Kauno r. Garliavo sporto ir kultūros centro

direktoriaus pavaduotoja

Raminta Miškinė