Rugpjūtis 2020

P A T K P Š S
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

GSKC patalpų ir reklaminio ploto nuomos galimybės

Gegužė
21
12 00
Garliava kviečia į miesto gimtadienio renginius gegužės 21 -28 dienomis
Pagrindinė sporto salė

“Garliavos kraštas - virš ąžuolo šakų“ – taip pavadintas renginių ciklas, skirtas Garliavos 207-jam gimtadieniui. Į pirmąjį šventinio maratono renginį gegužės 21 d., šeštadienį, kviečiame visus, mėgstančius sportą - vyks III-ios Garliavos krašto sporto žaidynės (daugiau informacijos ir registracija – Garliavos sporto ir kultūros centro internetiniame puslapyje).

“Garliavos kraštas - virš ąžuolo šakų“ – taip pavadintas renginių ciklas, skirtas Garliavos 207-jam gimtadieniui. Į pirmąjį šventinio maratono renginį gegužės 21 d., šeštadienį, kviečiame visus, mėgstančius sportą - vyks III-ios Garliavos krašto sporto žaidynės (daugiau informacijos ir registracija – Garliavos sporto ir kultūros centro internetiniame puslapyje).

                      Sekmadienį, gegužės 22 d. 12 val. Garliavos Švč. Trejybės bažnyčioje, Šv. Mišiose melsimės už Garliavos bendruomenę. Pirmadienį, 22d., 10 val. iš A,Mitkaus pagrindinės mokyklos kiemo prasidės istorinis žygis, pavadintas „Pirmiesiems trėmimams - 75-eri“; jo metu susitiksime su istorikais, aplankysime atmintinas miesto vietas ir paminklus.

Kauno r. savivaldybės Viešoji biblioteka pakvies į garliaviečių G.Markučio ir K.Jatautaitės tapybos darbų parodą „Apmąstymai ir meditacijos“ bei susitikimą (24 d. 17.30 val.) su kraštotvarkos ir želdinių specialistu Jonu Vaideliu, knygos „Lauko gėlių enciklopedija“ autoriumi.

Garliavos meno mokykloje vyks du renginiai: gegužės 26 d. 19 val. koncertas „Mūsų dienos kaip šventė“, kuriame dalyvaus Garliavos sporto ir kultūros centro meno kolektyvai (J.Strupinsko džiazo grupė, mišrus suaugusiųjų choras „Melodija“, vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Ąžuolas“, vaikų šokių kolektyvas „Tauškutis“, folkloro ansamblis „Gegutala“ ir sutartinių giedotojų grupė „Mėta“); 27 d. 18.30 val. koncertuos kolektyvai iš Kauno - kamerinis vyrų choras „Perkūnas“ bei vokalinis ansamblis „Acusto“. Tos pačios dienos vakarą, 22 val., Jonučių gimnazijos ir progimnazijos stadione vyks jau tradiciniu tampantis naktinis kino seansas po atviru dangumi: filmą „Mažasis princas“ (rež. M. Osborne, 2015) kviečiame žiūrėti kartu su visa šeima ar draugais, nepamirštant atsinešti pleduko ir šiltos arbatos.

Na, o finalinė gimtadienio šventė vyks, šeštadienį, gegužės 28 d., GARLIAVOS SPORTO IR KULTŪROS CENTRE bei jo prieigose (Vasario 16-osios g. 8). Kviečiame 8.30 val. visus susitikti nuotaikingoje ryto mankštoje „Pabudome ir kelkimės!“. 10 val. prasidės tarptautinis karate turnyras „BUDO“ taurei laimėti.

15 val. kviečiame į Garliavos ugdymo įstaigų mažųjų dailininkų piešinių parodos „Mano svajonių Garliava“ teatralizuotą atidarymo šventę. Po jos - visą popietę šurmuliuos Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos, J.Lukšos gimnazijos bei Jonučių gimnazijos ir progimnazijos kūrybinės dirbtuvėlės, įvairių įstaigų informacinės salelės, vaikų kiemelis, mugės, kulinariniai kiemeliai ir daug kitų pramogų!

Didžiojoje scenoje (stadione) nuo 16.00 val. DJ J.Juodžiūnas pristatys Garliavos krašto talentų programą: koncertuos grupės „Silk & Velvet“, „Homeland‘s Four“, atlikėją Indrę, Kauno r. sporto mokyklos šokėjus ir kitus talentus!Pasirodymų metu išvysime Šakių cirko studiją „Šypsena“ ir liaudiškų kapelų muzikines programas!

Šventės „Garliavos kraštas – Virš Ąžuolo šakų“ renginių ciklą vainikuos 19.00 val. į sceną besirenkančios muzikinės grupės „Džentelmenai“, „Hiperbolė Tribute“ ir „Rondo“! Šventę papuošLietuvos DJ asociacijos atlikėjas „SEGRETO“ bei muilo burbulų irfejerverkų šou!

Organizatoriai: Garliavos seniūnija bei Garliavos sporto ir kultūros centras